Pazar araştırma kariyerine 1996 yılında başladı. 2005 yılına kadar Infratest Burke, GFK ve Millward Brown araştırma şirketlerinde görev yaptı. Bu dönemde özellikle otomotiv, hızlı tüketim ürünleri ve bankacılık sektörlerinde uzmanlaştı. Başta Ford, Peugeot, Danone, Kraft, Cadburry, Ferrero, Coca-Cola, Motorolla, Nokia, TEB, Citibank, Garanti bankası, Kent Gıda olmak üzere birçok firma ile iletişim yaratımı, değerlendirmesi ve takibi süreçlerinde araştırma ve danışmanlık hizmetleri verdi.

2005 yılında The Coca-Cola Company’de Türkiye Pazar araştırma müdürü olarak göreve başladı. Pazar araştırma sorumluluğunun yanında şirket içi yaratıcılık süreçlerine katkı sağlaması amacı ile oluşturulan global Ignitor Black belt ekibinde görev aldı. 2011 yılında Avrasya ve Afrika bölgesi Pazar araştırma müdürlüğüne atandı. 2013 yılında ise The Coca-Cola Company’den ayrılarak Unilever Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Rusya bölgesi saç kategorisi Tüketici araştırmaları müdürü oldu. Halen Unilever’de Türkiye bölgesi Yiyecek ve İçecek pazarı tüketim araştırmaları müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Kariyeri boyunca 300’ün üzerinde reklam, 100’ün üzerinde 360 derece kampanya değerlendirmesi yapmıştır. Çalışmaları iletişim araştırmalarının yanı sıra medya ROI ölçümü, sosyal medya analizleri, satış/bağlılık modellemeleri, tüketici trend tespiti konularında da yoğunlaşmaktadır.

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TUAD) Uygulamalı Pazar araştırması sertifika programında ve TUAD Akademi’de Sosyal medya araştırmaları ve tüketicisi dersi vermektedir. 2012-2013 döneminde TUAD Yönetim Kurulu’nda da görev yapmıştır. TUAD üyesidir. Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur.

Evlidir, bir çocuğu vardır. Öğrenmek ve bilgisayar oyunları oynamak hobileridir. Meraklinane ve Meraklinane Çocuk isimli iki blogu vardır.