1995 yılında girdiği medya sektöründe birçok farklı görev üstlendi. Meslek hayatı boyunca trendleri ve teknolojiyi takip edip okuyucu, dinleyici ve izleyicilerime aktarmaya çalıştı. Bu çabasını hala, her fırsatta sürdürüyor.

 

Posta, Fanatik, Milliyet, Finansal Forum, Radikal ve Cumhuriyet gazetelerinde yazdı. (ayrıca Cumhuriyet hariç hepsinin web sitelerinin kuruluşunda görev aldı). Yanı sıra PC WORLD,  ComputerWeek, .net, Paprika dergilerinde düzenli köşe yazarlığı yaptı. Radyo Kozmos ve NTV Radyo’da uzun yıllar program yaptı.

Technology Channel, Business Channel ve TRT Haber ve TRT 1’de TV programları hazırlayıp sundu.

Yeni Nesil Hizmetler Direktörü olarak çalıştığı Doğan TV Holding’de grubun tüm markalarının dijital kurulumlarını tamamladı, stratejilerini belirleyerek yönetti.

MYK Medya adıyla kurduğu dijital ajansta yirmiyi aşkın iç yapıma sahip internet televizyonu Televidyon, birçok ilke imza atan teknoloji haber portalı "Yahoyt", lokasyon tabanlı sosyal ağ "kaybolduk.biz" ve Türkiye’nin ilk nostalji temalı video sitesi "Alkışlarla Yaşıyorum" gibi hala gururla andığı bir dizi projeyi hayata geçirdi.

Halen başta blogu olmak üzere her fırsatta yazmaya; öğrendiklerini paylaşmaya devam ediyor. 

Bir yandan da 2014 yılında bu blogda başladığı Haftanın Özeti serisinin taşındığı Dünya Halleri sitesinin Yayın Yönetmenliği görevini sürdürüyor.