2001 yılında eş zamanlı olarak Bilgi Üniversitesi, Ekonomi Bölümü (Burslu) ve London School of Economics, Bsc Economics (Burslu) bölümlerinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat Yüksek Lisans Eğitimini, akabinde de Bilgi Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamladı.
Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama uzmanı olarak Bilgi MBA markasının yapılandırılması ve markanın iletişim süreçlerinde aktif olarak görev aldı. Eş zamanlı olarak Bilgi MBA’de Pazarlama Araştırma Yöntemleri, Pazarlama derslerinde önce asistan sonrasında öğretim görevlisi olarak çalıştı.

2004 yılında Ülker Grubu’na dahil oldu. Ülker bünyesinde farklı birimlerde pazarlama müdürlüğü yaptı. Ülker bünyesinde çalıştığı süre esnasında stratejik dijital pazarlama, stratejik pazarlama, trendler ve FMCG’de tüketici davranışı gibi konularla ilgilendi. Ülker’de çalıştığı süre esnasında da Bilgi MBA’de yarı zamanlı olarak ders vermeye devam etti. 2008 yılının Aralık ayında Türk Hava Yolları‘nda e-Ticaret Müdürü olarak göreve başladı. eTicaret Müdürü olarak THY’nin en büyük satış ofisi olan thy.com, mobil.thy.com diğer dijital mecralarının yönetiminden ve pazarlamasından sorumlu iken 2010 yılının Mart ayında eTicaret ve Marka Müdürü olarak görevime devam etmeye başladı. eTicaret Müdürü görev tanımıma Türk Hava Yolları markasının global olarak tüm mecralarda yönetimi de eklendi.

2010 yılının Eylül ayında The Coca-Cola Company‘de İnteraktif Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı. The Coca-Cola Company bünyesinde yer alan markaların ve kurumsal yapının dijital pazarlama faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olarak görev yapıyor.

 

Profesyonel iş hayatının yanı sıra halen Bilgi Üniversitesi MBA Programlarında Business 2.0: Digital Age Business ve Şehir Üniversitesi MBA Programlarında İnteraktif Pazarlama derslerinde dijital pazarlama ve iş dünyasına ile ilgili akademik destekli, iş pratiğine dair söylemlerde bulunmakta.

MBA programlarında okutulan ve Prof. Dr. Ege Yazgan ile birlikte yazdıkları Business Statistics ve İşletme İstatistiği adlı iki adet kitabı bulunmaktadır.